24 січня ВІДБУЛАСЬ ОБЛАСНА ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 січня в четвер, в приміщенні великої зали будинку Просфпілок обласна Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровщини провела звітно-виборчу конференцію.

У конференції прийняли участь делегати від районних Асоціацій фермерів та запрошені учасники – керівники фермерських господарств та фермери-одноосібники, заступник начальника управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, керівник регіонального відділення Українського Державного фонду підтримки фермерських господарств, віце-президент та голова комітету АФЗУ, представники громадських організацій.

 Із доповіддю про проведену роботу за звітний період виступив голова Асоціації  Гайворонський Анатолій Іванович.

Учасники конференції обговорили про поточний стан справ і перспективи розвитку. Доповідачі, зокрема, зупинялись на проблемах, які є у фермерів області та України, акцентувавши увагу на змінах в оподаткуванні для сільгоспвиробників. Також на конференції фермерами було обрано делегатів на з’їзд фермерів України.

На завершення заслухали, обговорили та підтримали звернення до влади. 

Одноголосним рішенням Гайворонський Анатолій Іванович був переобраний головою Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області на наступний термін.

З чим його щиро і вітаємо!