Акція протесту 15 лютого м. Дніпро

У зв’язку з бездіяльністю обласної адміністрації та облради в питаннях боротьби з корупцією, а саме кришування корупції в Дніпропетровській області  владою, неефективною роботою поліції та прокуратури області, Асоціація фермерів та приватних землевласників разом з іншими громадськими організаціями підприємців проводитиме під обласною адміністрацією акцію протесту 15.02.2017р. о 10:00 годині.

Головні вимоги акції 15 лютого:
 
1. Продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 01.01.2022 року;
 
2. Повернення податкової політики для дрібних та середніх сільськогосподарських товаровиробників, яка існувала до 01.01.2015 року;
 
3. Відкликання законопроекту № 4010-а (емфітевзис).
 
4.  Змусити обласну адміністрацію звернути увагу на ті проблеми, які існують  в Дніпропетровській області, на які команда адміністрації не хоче звертати увагу або просто замовчує, що дає можливість певним особам порушувати Конституцію України, а саме закон про місцеве самоврядування і інші закони.

До уваги ЗМІ!

15 лютого 2017 року вся селянська Україна виходить на обласні майдани (площі обласних міст о 10.00), крім цього відбудеться блокування доріг на Заході України: с. Малі Дорогостої Млинівського району Рівненської області, блокування траси на Чернівці в м. Ярмолинці, траси на Хмельницький в м. Шепепівці, а також на Сході України в місті Лиман Донецької області.
Кончу – Заспу фермери Київщини заблокують у 8.30.

Головна вимога:
НІ! Розпродажу рідної землі!
Владо, дай можливість жити і працювати на рідній землі!
Не винищуйте коріння української нації селянство, фермерство!


Фермери та селяни з усіх областей України 15 лютого вийдуть на попереджувальну акцію протесту проти зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Про це в ексклюзивному коментарі Kurkul.com повідомив Президент Асоціації фермерів і приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Томич.
За його словами, рішення про проведення акції було прийнято на засіданні Всеукраїнського Комітету захисту рідної землі, до якого окрім АФЗУ входять ще 28 громадських організацій.

«Комітет напрацював чіткий план вимог стосовно того, що необхідно зробити для виходу на такий ринок землі, який би приніс користь громадянам України та дав їм пульс для розвитку, а не знищення. План затвердили комітетом 24 січня і направили до Верховної Ради та Кабміну. Перший пункт плану — продовження мораторію ще на чотири роки та перемовини щодо спільних дій уряду, парламенту і громадськості задля вирішення проблем у сфері земельних відносин. Але вимоги аграріїв влада не почула, тому члени комітету змушені діяти згідно законодавства і в рамках Конституції провести акцію в усіх областях України», — говорить Іван Томич.

За його словами, для обласних осередків немає конкретного шаблону дій, тому плануються як перекриття трас та блокування органів влади, так і мітинги на центральних майданах міст. Координаторами акцій виступлять голови обласних осередків АФЗУ.

Вимоги акції:
• продовження мораторію на продаж землі;
• повернення податкової політики для дрібних та середніх сільгоспвиробників, яка діяла до 1 січня 2015 року;
• проведення круглого столу за участю представників громадськості і влади щодо плану прийняття необхідних засобів для вирішення комплексу земельних питань.

«Окрім основних вимог обласні організації будуть ставити локальні вимоги до місцевих чиновників геокадастру, обласної влади, силових структур, адже на місцях є багато проблем, які також впливають на діяльність фермерських господарств», — говорить Президент АФЗУ.

За його словами, деякі учасники акцій пропонують піти в гості до нардепів, адже мітингівальники, як і будь-який виборець, мають право це зробити на своїх округах.

«Якщо влада і надалі буде сліпою, глухою і німою, то наступний етап акції буде проходити в іншому вигляді, але ми цього не хочемо», — підсумував Іван Томич.

Андрій Губін, Kurkul.com


Акція протесту селян відбудеться 15 лютого 2017 року
Звернення
до українського селянства, підприємництва, інтелігенції, всіх громадян країни
Шановні співвітчизники!
Сьогодні Україна переживає чи не найдраматичну мить своєї новітньої історії. Перед нами Мета – зробити рішучі кроки вперед аби вберегти село, Україну.
Це визначальна доленосність, бо саме в українському селі зосереджене багатство української Нації – найдорожча в світі земля і багатство природних ресурсів.
А головне –тут споконвіку жили і нині живуть, люблячі цю землю, люди. Тільки селяни на своїй землі можуть дати повноцінне і щасливе життя Нації.
Чи не в цій царині йде глобальна битва за Україну? Без перебільшення-так!
План ліквідації селянства та захоплення України вже в дії:
Ви бачите війну на Сході та захоплення землі по всій території України шляхом рейдерства, фальсифікації, корупції, податкової, бюджетної та цінової політики – це пряма руйнація села.
Життя в українському селі на родючих землях погіршується і стає нестерпнішім, ніж на пісках африканських країн. Це підступні плани руйнації села, найактивнішого селянства (фермерства) з метою загарбання землі і ресурсів, викорінення українського роду та перетворення гордої козацької нації на прислугу для чужоземців.
Дорогі побратими!
Прийшла пора вийти разом 15 лютого 2017 року. І сказати твердо
НІ! Знищенню села і селянства.
НІ! Продажу рідної землі.
НІ! Руйнуванню фортеці Української Нації.
Високодостойні хранителі нації,
все це залежить від нашого єднання і організованості в досягненні Мети.
Об’єднавшись, ми вирвемось із злодійської системи. Це наш обов’язок перед пам’яттю пращурів, світлою пам’яттю Героїв Майдану, всіх патріотів України.
Запам’ятайте ми цим закладаємо пам’ять Монумент вдячності нашим майбутнім поколінням.
Я вірю в Бога і вірю Вам. Разом переможемо!
Іван Томич

Акція протесту фермерів 15 лютого 2017р під Дніпропетровською облдержадміністрацією

Опубликовано Асоціація фермерів Дніпропетровської обл. 15 февраля 2017 г.