АКЦІЯ ПРОТЕСТУ під шевченківським районним судом 29 червня

Сьогодні Асоціація фермерів знову взяла в облогу Шевченківський районний суд міста Дніпра. Фермери виразили недовіру судді Леонову – акція протесту була спрямована проти злочинних дій та винесення завідомо неправосудних рішень судді який розглядав судову справу по рейдерському захопленню ФГ ДАР село Попасне Новомосковського району – так як він цими своїми діями захищає злодіїв, захищає рейдерів. Протестувальники звинувачували його у хабарництві та ухваленні свідомо неправомірних рішень.

Вимоги акції – відвід судді Андрія Леонова, який веде справу щодо рейдерського захоплення фермерського господарства «ДАР».

Чому було вирішено так:

  1.  Суддя відправив за грати людину яка давала правдиві свідчення проти
    рейдерів та яка практично участі в цій рейдерській атаці не брала (хоча цей бомж попідписував документи
    взявши за це 800 гривень).

А рейдерів які дійсно це організовували суддя поставив потерпілою
стороною.

2.  Втручався в роботу автоматичної системи розподілу судових відводів.

3.  Знищував документи які адвокат подавав з клопотанням.

Всього цього було достатньо щоб Асоціація фермерів і вся громадськість виразила недовіру судді Леонову. В результаті акції суддя віддав матеріали кримінального провадження до автоматизованої системи на розподіл – та відвід було розподілено на іншого суддю, тобто виконані вимоги зокрема частини 80-ї кримінально процесуального кодексу.

У коментарях журналістам Голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області, Анатолій Гайворонський наголосив, що вони стоятимуть до переможного кінця. І готові оголосити безстрокову акцію протесту під стінами Шевченківського районного суду Дніпра.

Також нагадаємо, минулого понеділка, фермери проводили аналогічну акцію протесту і вимагали суддю взяти самовідвід або задовольнити їх вимогу на його відвід.

Через кілька годин після початку акції стало відомо, що засідання у справі рейдерського захоплення ФГ «ДАР», призначене на завтра, 30 червня, відкладене, а у вівторок 4 липня, суддя Шевченківського районного суду Тамара Шевцова розгляне справу про відвід судді Андрія Леонова.

Більше фото з акції: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1901359346796617.1073741842.1662916897307531&type=1&l=b191f8771d