Аналіз акції «Марш за майбутнє України» 18 лютого 2018 року м.Дніпро (відео оновлюється)

  В цілому марш пройшов на оцінку задовільно.  По тій роботі, яка була проведена очікувалось більша кількість людей, але для першого разу теж було непогано.  Довгий час в Дніпрі не збиралась така кількість людей на масову акцію.  Багато людей ще боїться висловлювати свої незадоволення нинішній владі. Марш пройшов мирно, злагоджено, та  динамічно.

   Дякую всім учасникам маршу, що дотримувались толерантності і підтримували порядок. Також, поліція добросовісно виконала свої обов’язки.

  Автопробіг до судді Леонова з врученням йому грамоти народної недовіри  теж виявився успішним, судячи по тому, що він звернувся з скаргою в поліцію і відкрилась кримінальна справа проти Гайворонського А.І.

 Такі акції з автопробігом і врученням грамот недовіри державним корупціонерам будемо продовжувати.

 Але ж на фоні всіх цих подій ложку дьогтю внесли  група активістів під керівництвом Федора Свистуна, керівника центральної районної у місті Дніпрі Політичної партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі», який не може змиритись з тим, що  координатором по Дніпропетровській області призначили Гайворонського Анатолія. Таким чином він анонсував збір людей на 10 годин, виставив трибуну для проведення мітингу, хоча по сценарію мітинг повинен відбутись під Облдержадміністрацією, таким чином вирішив розділити учасників, які прийшли на марш «За майбутнє  України» що йому частково вдалось. Напрошується питання – на кого працюють ці Свистуни і компанія, явно не на РУХ НОВИХ СИЛ,  на кого –  час покаже.

  По діях цих людей буде проведене розслідування і будуть зроблені висновки в Раді партії. Маємо надію, що на наступний марш незалежно від позициії Свистунів, люди об’єднаються навколо ідеї – За майбутнє України і вийдуть на марш більш організовано.

  Просимо всіх активістів активно слідкувати за новинами РУХ НОВИХ СИЛ і приймати участь в розповсюдженні інформації про проведення нових акцій та підготовки до них.

  Просимо за консультаціями звертатись за тел 068 896 5934

  Також інформація про діяльність РУХ НОВИХ СИЛ  Дніпропетровщина висвітлюється на сторінці в Фейсбук facebook.com/rns.dnipro   

 

  Більша частина учасників з різних громадських організацій та активістів організовано вирушила колоною по проспекту Дмитра Яворницького.     

               

Колона проходить Дніпром:

Покладання квітів меморіал Героям Небесної сотні і загиблим воїнам АТО:

 

Виступи учасників під Облдержадміністрацією:

Звернення від громади Дніпропетровщини:

Після закінчення мітингу під Облдержадміністрацією організованою колоною машин з Українськими прапорами та прапорами УПА близько 22 авто проїхало автомаршем до заміського будинку судді Леонова.

Перехожі вітали учасників Автомаршу, а деякі люди навіть зупиняли свої автомобілі і також  привітали колону учасників. Перехожі сприймали автомарш дуже позитивно.

Автомарш до судді Леонова колона машин:

Опубліковано РУХ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщина 18 лютого 2018 р.

Фотоматеріал з під дому судді Леонова:

 

Грамота народної недовіри:

Майже всі онлайн ЗМІ Дніпропетровщини прогнозовано проігнорували або спотворили інформацію про акцію та автомарш.  За приблизними реалістичними підрахунками в акції взяло участь близько 1500 чол. Також акцію підтримали громадські організації та провели місцеві мітинги в Павлограді та  активісти в Нікополі. В більшості Українських міст теж проводились регіональні мітинги , фото можна переглянути на сторінці http://info.rns.org.ua/ 

Стріми відео за весь час маршруту маршу проводило 6 чоловік, відео можна переглянути на фейсбук сторінках Асоціації фермерів Дніпропетровської області та сторінці Руху Нових Сил Дніпропетровщина.

Учасники прийшли та взяли участь в «Марші за майбутнє» за покликом серця і здоровим прагненням до змін в Україні та розвитку нашої держави.

 

Організатор маршу «За майбутнє України»,
Координатор Дніпропетровського осередку «Руху Новий Сил»,
Голова Асоціації фермерів Дніпропетровської області
 А. І. Гайворонський.