АНТИРЕЙДЕРСЬКИЙ СЕЛЯНСЬКИЙ МАЙДАН! 16.11.2016

16 листопада 2016 року в місті Києві, напроти адміністрації президента та національного банку України відбулася селянська антирейдерська акція – СЕЛЯНСЬКИЙ МАЙДАН.

Цей захід, організований громадською фермерською організацією Асоціацією фермерів та приватних землевласників України, викликаний великою кількістю фактів корупції у сфері земельних відносин, різким збільшенням кількості рейдерських захоплень фермерських урожаїв, майна і землі, викрадень та вбивств фермерів, спалень їх господарств та техніки.
Про надзвичайне загострення цієї проблеми свідчать чисельні звернення фермерів за захистом до Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

В зв’язку з цим Асоціація фермерів та приватних землевласників України неодноразово зверталася до всіх гілок влади та проводила різноманітні попереджувальні акції. Але віз і нині там. Наїзди, грабежі та вбивства продовжуються.

То ж 16 листопада 2016 року Асоціація фермерів та приватних землевласників України, та ряд інших громадських організацій, не дочекавшись від влади необхідної реакції на свої звернення, ініціювали проведення

АНТИРЕЙДЕРСЬКОГО СЕЛЯНСЬКОГО МАЙДАНУ!

Участь у Акції взяли всі, хто постраждав від рейдерства, шахрайських схем, не розслідування злочинів, тотальної корупції та хто їх підтримує з усіх куточків України, в кількості понад 3000 осіб.

ОСНОВНІ ВИМОГИ АНТИРЕЙДЕРСЬКОГО МАЙДАНУ БУЛИ ТАКІ:

1. Рейдерству стоп. Індивідуальний розгляд кожного факту рейдерства проти фермерів та покарання винних.

2. Відкликання законопроекту про емфітевзис на нинішньому пленарному тижні, а саме до 18 листопада 2016 року.

3. Продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення на 5 років на нинішньому пленарному тижні, а саме до 18 листопада 2016 року.

Фермери переконані, що невирішення цих питань є основною загрозою для Української державності.

Фотопідбірка з акції до вашої уваги.