Інформація для бухгалтерів – Баланс-Агро

Журнал “Баланс – Агро”- єдиние професійне видання для сільськогосподарських підприємств з бухгалтерського та податковому обліку.

Наша мета – сприяння  методології бухгалтерського обліку, впровадження професійного досвіду та наукових досягнень у фінансовій звітності на правових засадах оподаткування в Україні, яка спрямована на створення умов для бухгалтерів відповідати високим професійним вимогам міжнародного рівня.

Так у липні 2016 р. у нашому виданні “Баланс – Агро” розміщені консультації для фермерських господарств  з питань господарської діяльності і правових питань( щодо реорганізації фермерського господарства, злиття, поділу  та ін). Фермерам буде цікаво ознайомитись  з матеріалами з питань рослинництва  та його переробці, зберіганні, реалізації продукції  в частині бухгалтерського обліку і відображення в господарській діяльності.

З 2008 року «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» – асоційований член Громадських рад: Фіскальної служби України, Міністерства фінансів України, Держказначейства України.

Нашим  завданням є  організація системної роз’яснювальної роботи, забезпечення ефективної комунікації між бухгалтерами-практиками і державними органами, формування пропозицій з удосконалення законодавства. Виконанням  завдань досягається через  проведення семінарів, круглих столів та щорічних Всеукраїнських бухгалтерських Конгресів, Форумів для  бухгалтерів сільськогосподарської галузі та конкурсу « Кращий бухгалтер України».

Особливу увагу  Громадська організація приділяє увагу сільськогосподарським підприємствам і фермерським господарствам в частині ведення бухгалтерського  і податкового обліку, земельним  питанням. Щотижня ми проводимо аналітику  чинного і перспективного законодавства, маємо зворотній зв язок з бухгалтерами практиками с/г підприємств. Всі наші напрацювання ви  можете прочитати   на сторінках журналу “Баланс – Агро”, який являється єдиним професійним виданням для сільськогосподарських підприємств в бухгалтерському і податковому обліку.

Детальніше з журналом ви зможете познайомитись на сайті balance.ua  та Баланс – Агро.

Крім того наші публікації друкуються у виданні “ФЕРМЕР УКРАЇНИ

 

З повагою:

Виконавчий директор громадської організації                 С.В. Чепурова

«Всеукраїнський бухгалтерський клуб»