БІЗНЕС СТАЖУВАННЯ в США за напрямом «Інновації та ефективність в агробізнесі»

Американська Комерційна Служба Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програма SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Інновації та ефективність в агробізнесі», яке відбудеться з 13 серпня по 03 вересня 2016 року.

Мета програми – надати учасникам можливість ознайомитись з аграрною галуззю США, її регулюванням, встановити контакти для подальшої ділової співпраці, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, а також отримати знання про ринкові бізнес-моделі.

Учасникам покриваються витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності та 400 доларів США на весь період.

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця квітня 2016 року. Розгляд і відбір  кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників прийматиме Програма SАВІТ у Вашингтоні.

Приблизна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнется з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартам, сертифікації, розробленню бізнес планів, міжкультурним комунікаціям та перемовинам, а також управлінням бізнесом і асоціаціями. Далі відбудуться візити в компанії які працюють в разноманітних сферах агробізнесу та зустрічі з галузевими асоціаціями. Під час програми будуть розглянуті такі теми як: агрохімікати, рослинництво, переробка, маркетинг та дистрибуція продукції, поставка насіння, а також обладнання для сільського господарства.

Вимоги до кандидатів:

Від 3 років досвіду на керівній посаді;
· Керівна посада у своїй компанії;

До участі у конкурсі на стажування запрошуються:

· Виробників продуктів харчування, що мають власні фермерські господарства;

· Фермерські господарства (переробка або упаковка продукції рослинного і тваринного походження, в тому числі органічної продукції);

· Виробників насіння і добрив;

· Племінні господарства;

· Компанії, що спеціалізуються на продажі матеріалів / і устаткування сільськогосподарського призначення.

У програмі будуть приймати участь компанії з України, Росії, Молдови, Азербайджана та Центральної Азії.

Дати стажування: 13 серпня – 3 вересня 2016

Анкета для участі у програмі САБІТ “Інновації та ефективність в агробізнесі” завантажити

Nataliia Shknyeyeva

SABIT Program Coordinator

Global Markets (formerly U.S. Commercial Service)

U.S. Embassy – Kyiv, Ukraine

Tel: +38 044 521 5222