Дніпропетровська торгово-промислова палата запрошує на Dnipro Agro Day 30 жовтня 2018 р.

 

Запрошуємо підприємства малого та середнього бізнесу Дніпропетровщини до участі у агроконференції Dnipro Agro Day, що відбудеться 30 жовтня 2018р. в Готельно-розважальному комплексі «Хутір» (м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 29).

Захід організовує Центр підтримки бізнесу м. Дніпро, заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Підґрунтям для проведення заходу є існуючий системний запит від підприємств агросектору щодо можливостей та напрямків залучення державної та профільної грантової підтримки, пошуку ринкових секторів та формули конкурентної доданої вартості щодо нових якісних продуктів українського походження, розвиток синергії інноваційних, консалтингових, технологічних, інформаційних, фінансових, організаційних рішень для динамічного розвитку агросектору регіону. 

Мета заходу: нетворкінг, обговорення можливостей використання високих технологій та експертизи українських розробників для розвитку галузі, надання практичної інформації МСБ, обговорення проблем і перспектив запровадження сучасних технологій захисту рослин, тваринництва, автоматизації пасік та теплиць. 

Під час конференції плануються дискусії щодо вже реалізованих практичних кейсів та успішних стартапів агропромислової галузі, обговорення питань, що стосуються державного регулювання та підтримки цієї, надважливої галузі української економіки.

Програма агроконференції .>>

Завдяки європейській ініціативі EU4Business участь в агроконференції для українських МСБ є безкоштовною. Обов‘язкова умова участі: реєстрація за посиланням https://form.jotformeu.com/82684432302352 не пізніше 26 жовтня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за тел.: (056) 374-94-12