שינויים במס – 2015

ייעוץ מס

מידע אנליטי מגזין "עלון. הזכות לדעת הכל על מסים ואגרות"

המפכ " ל יזמות

אנשי הפוטנציאל של SFS של אוקראינה

על טיהור כוח

למידע על התייחסות של משרד הרווחה.
הקבוצה עובדת על גרסה של מעשים נורמטיביים משפטיים על סוגיות של פיקוח המדינה (שליטה) תקנה של העסק הרלוונטיים תחומי הפעילות הכלכלית, ביטול מיושן פעולות משפטיות
הממשלה של "הקו החם"

העתיד של המדינה – חלומות של ילד

הצהרת הכנסה של אזרחים
השנתי all-אוקראינית דירוג "מצפוני משלמי המיסים"
מוסדות חינוך ומחקר
הציבור תגובה
צבאי מס
התנאים של רכישת אג " ח ממשלתיות "צבאי"
המועצה של Timurovna השקעות ויזמות
 

פרטי חשבון להעברה של אמצעי לקבלת מידע מן הציבור הקופות, אשר מחזיק משרד המשפטים, המדינה רישום שירות מדינת אוקראינה

אלקטרונית מכירה פומבית של נכסים.
מידע אנליטי עלון של CMU
Громадянське суспільство і влада החברה האזרחית והממשלה
הממשלה של "הקו החם"
נגד השחיתות פורטל
הסוכנות הלאומית של אוקראינה על השירות האזרחי
שירות הביטחון של אוקראינה

המחלקה Goszemagentstva באזור דנייפרופטרובסק

המחלקה goszemagentstva את Apostolovsky מחוז, אזור דנייפרופטרובסק

53802, M. apostolove, vul'. לנין, 65
טל/פקס: (0256) 9-15-36
לוח הזמנים של ראש:
-יום שלישי, יום חמישי בשעה .8: 00 – 12:00 ו-12-45 – 16.00
 
המחלקה Goszemagentstva את Vasilkovsky מחוז, אזור דנייפרופטרובסק
52600, כפר vasilkivka, vul'. גרילה, 150
טל/פקס: (0239) 9-20-89, 9-16-49
לוח הזמנים של ראש:
שישי-8:30 – 12:00
 
המחלקה Goszemagentstva ב Verkhnedneprovskiy מחוז דנייפרופטרובסק
את שירותי המשרד'odniprovs'kyi מחוז והעיר Volnogorsk
51600, M.'odniprovs k, PL Shcherbitsky, 8
טל/פקס: (0258) 6-00-92, 6-00-96,
לוח הזמנים של ראש:
-יום שלישי מ 9:00 – 13:00 ו-14:00 עד 18:00
 
ניהול ועדת המדינה ב דנייפרופטרובסק מחוז דנייפרופטרובסק
49004, vul'. קומסומולסקאיה, 58
טל/פקס: (0562) 742-81-77, 742-81-96
סגן ראש המחלקה:
לוח הזמנים של ראש:
שני מ-9:00 – 13:00 ו-14:00 עד 18:00
 
ניהול goszemagentstva את בקריבי ריה באזור דנייפרופטרובסק
את שירותי המשרד קריבי ריה ו קריבי ריה
50002, מ קריבי ריה, str. Kobylyansky, 152
טל/פקס: (056) 409-12-97, 409-12-92
לוח הזמנים של pryamougolnykh:
-יום רביעי, יום שישי 9:00 – 12:00
 
המחלקה Goszemagentstva ב Krinichanskiy מחוז דנייפרופטרובסק
53200, העיר Krynychky, vul'. Sovetskaya, 17
טל/פקס: (0254) 9-17-76, 9-23-00
סגן ראש המחלקה:
לוח הזמנים של ראש:
– שני, רביעי, שישי 9:30 – 12:00
 
המחלקה Goszemagentstva ב Magdalinovka זהורית של דנייפרופטרובסק אובלסט
51100, כפר Magdalinovka, vul'. Krasnoarmeyskaya, 33
טל/פקס: (0291) 2-15-63
לוח הזמנים של ראש:
– יום שלישי, יום רביעי 9:00 – 13:00 ו-14:00 – 18:00
 
המחלקה Goszemagentstva ב Messyou מחוז דנייפרופטרובסק
52900, הכפר של Megève, vul'. Frunze, 4
טל/פקס: (05630) 6-02-40
לוח הזמנים של ראש:
יום שני – 8:00 – 12:00 ו-12:45 – 17:00
 
המחלקה Goszemagentstva ב ניקופול מחוז דנייפרופטרובסק
את שירותי המשרד שטח של ניקופול, Ordzhonikidze, נקרא מנגן
53200, M. נאפולי, vul'. שבצ ' נקו, 130
טל/פקס: (05662) 4-26-11, 5-03-43
לוח הזמנים של ראש:
שני מ – 9:00 – 13:00 ו-13:45 – 15:30
 
המחלקה Goszemagentstva ב Novomoskovsk מחוז דנייפרופטרובסק
את שירותי המשרד המחוזי Novomoskovsk ו Novomoskovsk
51200, Novomoskovsk, str. הסובייטי, 12
טל/פקס: (05693) 8-04-17, 7-51-39
E-mail: ognr@i.ua
לוח הזמנים של ראש:
– יום שני, יום חמישי 9:00 – 13:00
 
המחלקה Goszemagentstva את אזור Pavlograd, מחוז דנייפרופטרובסק
את שירותי המשרד pavlohrads'kyi מחוז והעיר טרניבקה
51400, Pavlograd, str. ק Marksa, 98
טל/פקס: (05632) 6-04-77, 6-27-24
לוח הזמנים של ראש:
– יום שלישי, יום חמישי 9:00 – 13:00 ו-13:45 – 18:00
 
המחלקה goszemagentstva את Petrikov מחוז דנייפרופטרובסק
51800, כפר Petrykivka, vul'. לנינה, 69
טל/פקס: (05634) 2-46-97, 2-27-39
לוח הזמנים של ראש:
שני מ – 9:00 – 13:00 ו-13:45 – 18:00
 
המחלקה Goszemagentstva את פיטר ופול מחוז, אזור דנייפרופטרובסק
את שירותי המשרד של פיטר ופול מחוז והעיר Pershotravensk
52700, כפר Petropavlovka, vul'. הסובייטי, 62
טל/פקס: (05631) 3-09-79, 3-20-08
לוח הזמנים של ראש:
שני מ – 9:00 עד 12:00 ו-13:00 – 16:00
 
המחלקה Goszemagentstva את Pokrovsky מחוז דנייפרופטרובסק
53600, כפר Pokrovskoe, vul'. לנינה, 106
טל/פקס: (05638) 2-14-88, 2-12-84
נ. ראש המחלקה: Galai וסילי
סגן ראש המחלקה:
לוח הזמנים של ראש:
– שני, רביעי, שישי 9:00 – 13:00
 
המחלקה Goszemagentstva ב Pyatikhatka מחוז דנייפרופטרובסק
את שירותי המשרד את Pyatihatsky מחוז והעיר Zhovti Vody
52100, מ'. קייב, str. Zheleznyakova, 104
טל/פקס: (05651) 3-22-57, 3-07-25
– יום רביעי מ-10:00 – 15:00
 
המחלקה Goszemagentstva ב Sinelnikovskoye מחוז דנייפרופטרובסק
את שירותי המשרד sinelnikovskoye מחוז והעיר Sinelnikovo
52500, Sinelnikovo, מ', vul'. Bohme, 3
טל/פקס: (05663) 4-90-13, 4-90-12
E-mail: sinrayzem@ukrpost
לוח הזמנים של ראש:
הראשון והרביעי יום שני של כל חודש מ-9:00 – 14:00
 
המחלקה Goszemagentstva את Solonyansky מחוז דנייפרופטרובסק
52400, העיר סולון, סנט גאגארין, 13
טל/פקס: (0269) 3-01-35
לוח הזמנים של ראש:
שני מ – 9:00 – 13:00
 
המחלקה Goszemagentstva את סופיה מחוז דנייפרופטרובסק
53100, כפר Sofievka, vul'. חזרה בתשובה, 3
טל/פקס: (05650) 2-86-55
לוח הזמנים של ראש:
– יום שלישי, יום חמישי 9:00 – 12:00
 
המחלקה Goszemagentstva ב tomakivs'ke מחוז דנייפרופטרובסק
53500, SMT Tomakivka, vul'. לנין, 46
טל/פקס: (05668) 2-23-07
סגן ראש המחלקה:
לוח הזמנים של ראש:
שני מ – 9:00 עד 12:00 ו-13:00-17:00
 
המחלקה Goszemagentstva את Tsarichansky מחוז, אזור דנייפרופטרובסק
51000, כפר tsarychanka, vul'. הקומסומול, 109
טל/פקס: (05690) 3-11-81, 3-25-44
לוח הזמנים של ראש:
– יום שלישי, חמישי 10:00 – 13:00 ו-14:00 עד 17:00
 
המחלקה Goszemagentstva ב Shyrokivskyi אזור דנייפרופטרובסק אובלסט
53700, העיר רחב, vul'. ק Marksa, 6
טל/פקס: (05657) 2-93-75, 2-14-41
לוח הזמנים של ראש:
שני מ – 10:00 עד 12:00 ו-14:00 – 16:00
 
המחלקה goszemagentstva את Yurievsky מחוז, אזור דנייפרופטרובסק
51300, כפר yuryevka, vul'. לנינה, 89
טל/פקס: (05635) 5-18-09,5-13-25
לוח הזמנים של ראש:
– יום שלישי מ 9:00 – 13:00 ו-13:45 – 18:00
 
המחלקה goszemagentstva בעיר Dneprodzerzhinsk של דנייפרופטרובסק
51931, מ'. חרקוב, vul'. Moskvoretsky, 14
טל/פקס: (05692) 3-21-43, 3-84-53
ראש המחלקה:
לוח הזמנים של ראש:
שני מ-9:00 – 13:00 ו-14:00 עד 18:00
 
המחלקה Goszemagentstva בעיר דנייפרופטרובסק אזור דנייפרופטרובסק
49600, vul'. הסוללה של לנין, 29A
טל/פקס: (0562) 726-56-91
סגן ראש המחלקה:
לוח הזמנים של ראש:
יום שני / יום שישי 9:00 – 15:00
 
המחלקה Goszemagentstva בעיר ניקופול באזור דנייפרופטרובסק
53200, M. נאפולי, vul'. סטניסלבסקי, 24A
טל/פקס: (0262) 2-13-42
שני מ – 9:00 – 13:00 ו-14:00 עד 18:00
 
המחלקה goszemagentstva בעיר Pavlohrad באזור דנייפרופטרובסק
51400, Pavlograd, str. הבינלאומי, 147
טל/פקס: (05632) 6-44-31, 20-97-33
– יום רביעי מ 9:00 – 13:00 ו-14:00 – 16:00
 
 

שאינו מדינה והוא מבנים תמיכה ופיתוח החקלאות של אוקראינה.

הממשלה של "הקו החם" של אוקראינה
כתובת: 01001, אוקראינה, קייב, vul'. Esplanadna, 8/10.
טלפון: (080) 050-73-09

משרד מדיניות אגררית של אוקראינה
כתובת: 01001, אוקראינה, קייב, vul'. Khreshchatyk, 24.
טלפון: (044) 226-25-39
המדינה וטרינרית פיתוסניטריים שירות של אוקראינה
כתובת: 01001, אוקראינה, קייב, vul'. בוריס Grinchenko, 1
טלפון: (004) 279-12-70 (הקבלה)
סוכנות מדינת משאבי קרקע של אוקראינה
כתובת: 03680, אוקראינה, קייב, vul'. את המיליציה של אנשים, 3
טלפון: (080) 050-25-28 (קו חם)
טלפונים לבירורים: (044) 249-96-91, (044) 249-96-75
מדינת הסוכנות של משאבי היער אוקראינה
כתובת: 01601, אוקראינה, העיר של קייב, vul'. Rustaveli 9-
טלפון: (044) 235-56-20, (044) 235-44-09
פקוח המדינה לחקלאות של אוקראינה
כתובת: אוקראינה, העיר של קייב, vul'. באומן, 9/12
טלפון: (044) 400-94-15
סוכנות המדינה של הדיג של אוקראינה
כתובת: 04053, אוקראינה, קייב, vul'. Artema, 45-ו.
טלפון: (044) 486-62-43
חקלאית בתמורה של אוקראינה
כתובת: 04073, אוקראינה, קייב, vul'. Kopylovskaya, 67, בניין 5
טלפון: (044) 468-68-12, (044) 468-10-29
את האיחוד האגררית של אוקראינה
כתובת: 01001, אוקראינה, קייב, vul'. Khreschatyk, 24, חדר 809 (קומה 8)
טלפון: (044) 226-30-42, 278-29-84.
קרן אגררית של אוקראינה
כתובת: 01001, אוקראינה, קייב, vul'. בוריס Grinchenko, 1, הקליטה: משרד 202
הקו החם: (044) 277-27-12, (067) 912-44-43
טלפון: (044) 277-27-12
משרד הפיתוח הכלכלי והמסחר של אוקראינה
כתובת: 01008, אוקראינה, העיר של קייב, vul'. Grushevskogo 12/2
טלפון: (044) 253-93-94
ועדת Antimonopoly של אוקראינה
כתובת: 03035, אוקראינה, קייב, vul'. Uritskogo, 45
טלפון: (044) 251-62-62
משרד: (044) 251-62-40
האוקראיני גרגרים האגודה
כתובת: 03680, אוקראינה, קייב, vul'. Predslavinskaya, 13, קומה 4
טלפון: (044) 528-67-64, (044) 528-67-99
עמותת "ארץ ברית של אוקראינה"
כתובת: 03058, קייב, סנט מערבה, 12
טלפון: (044) 384-08-66, (044) 384-08-68
מדינה אוקראינית קרן חוות תמיכה
כתובת: 04112, אוקראינה, קייב, vul'. Artema הקדוש, 8, חדר 58, 58-ב, 59.
טלפון: (044) 251-24-34, (044) 251-24-33, (044) 251-24-32,
 

תעשיית מזון/ ייצור

חקלאות

יותר

אוקראינית מוסדות מחקר

האוניברסיטאות אוקראיני

 

המחלקה הראשית של Derzeitiger באזור דנייפרופטרובסק >>
מחלקת apostolivs'kyi מחוז
53802, M. apostolove, vul'. המרכזית, 65
טל/פקס: (05656) 9-15-36; f.9-57-57
E-mail: apostolove.dp@land.gov.ua

ראש המחלקה: Protsyk יוליה Yur'evna

מחלקת Vasylkiv מחוז
52600, כפר vasilkivka, vul'. גרילה, 160
טל/פקס: (05639) 9-20-89, 9-16-49
E-mail: vasylkivka.dp@land.gov.ua

VA. ראש המחלקה: 

מחלקת Verkhnedneprovskiy מחוז
51600, M.'odniprovs k, PL. א. שדה, 8
טל/פקס: (05658) 6-00-92, 6-00-96
E-mail: verkhnodniprovsk.dp@land.gov.ua

סגן ראש המחלקה: איבנובה גלינה

החלוקה באזור הדנייפר
49600, str, str. Scislowska הסוללה, 29.
טל: (056) 794-05-73
E-mail: dnipropetrovsk.dp@land.gov.ua

ראש המחלקה: Gavrilenko V. Zakharchenko
סגן ראש המחלקה: Musina אירנה

מחלקת Kryvyi Rih מחוז
50057, Zvalis 'כיכר, 1 מ'. בקריבי ריה
טל/פקס: (0564) 90-51-42, 90-51-79, 90-51-40
E-mail: kryvyi-rih.dp@land.gov.ua

ראש המחלקה: Gonchar דניס פבלוביץ

מחלקת Krinichanskiy באזור
52300, העיר Krynychky, vul'. Mikhaila Grushevskogo,17
טל/פקס: (05654) 9-23-08
E-mail: krynychky.dp@land.gov.ua

VA. ראש המחלקה: Kolomoets אולגה Tarasovna

מחלקת Magdalinovka זהורית
51100, כפר Magdalinovka, vul'. העצמאות 33
טל/פקס: (05691) 2-15-63; 2-15-71
E-mail: mahdalynivka.dp@land.gov.ua

VA. ראש המחלקה: Musienko אלנה אנדרייבנה

מחלקת Messyou באזור
52900, הכפר של Megève, vul'. אותם.Grushevskogo, 5 (כתובת חוקית)
52900 vul'.אותם.Hrushevskoho 4 (בפועל)כתובת
טל/פקס: (05630) 60-2-40, f.60-2-40
E-mail:mezheva.dp@land.gov.ua

ראש המחלקה: Bondik טטיאנה
סגן ראש המחלקה: אוקארה נטליה פטרובנה

ניהול העיר ב ניקופול, מחוז ניקופול
53210 מ נאפולי vul'. סטניסלבסקי, 24A
טל/פקס: (0566) 68-72-73
E-mail: nikopol.dp@land.gov.ua

סגן ראש המחלקה. ראש המחלקה. ניקופול מחוז : וויניק נינה

53210, M. נאפולי, vul'. סטניסלבסקי, 24A
טל/פקס: (0566) 68-69-14, 68-67-68
E-mail: nikopol.mv.dp@land.gov.ua

ראש המחלקה ניקופול: Antonenko O. V.

מחלקת Novomoskovsk מחוז
51200, Novomoskovsk, str. ההטמאן, 12
טל/פקס: (05693) 8-04-17 f. 8-04-17
E-mail:novomoskovsk.dp@land.gov.ua

ראש המחלקה: Omelnitskaya Olesya Dmitrievna
סגן ראש המחלקה: מקסים גם אני לבן

עיר במשרד Pavlograd, Yur בחלקים Pavlograd
51400, Pavlograd, str. שלום, 147
טל/פקס: 098-88-99-420, 050-957-06-57
E-mail: pavlohrad.dp@land.gov.ua

ראש העיר המחוזי במשרד Pavlograd, Yuryev אזורים בעיר אזור Pavlograd :
וישנבסקי אולג V.

51300, כפר yuryevka, vul'. המרכזית, 89
טל/פקס: (05635) 5-18-09; 5-16-01
E-mail: yurivka.dp@land.gov.ua

VA. ראש המחלקה Yur אזור: Antonova נטליה

51400, Pavlograd, str. שלום, 147
טל/פקס: 098-88-99-420, 050-957-06-57
E-mail: pavlohrad.mv.dp@land.gov.ua

VA. ראש המחלקה Pavlograd: Kucers יקטרינה

51400, Pavlograd, str. שלום, 147
טל/פקס: 098-88-99-420, 050-957-06-57
E-mail: pavlohrad.dp@land.gov.ua

VA. ראש Pavlograd מחוז: Zagorulko עירוי.

העיר UPRAVLINNYA ב Petrikov המחוזי. Kamenskoe

51800, כפר Petrykivka, הסיכוי של פיטר Kalnyshevsky, 69
טל/פקס:(05634) 2-46-97; 2-27-21
E-mail: petrykivka.dp@land.gov.ua

VA. ראש המחלקה Petrikov מחוז : Kabachenko ויטלי Evgenyevich

51900, קאם'יאנג, סנט ואסיל Stus 10/12
טל/פקס: (05692)2-83-83
E-mail:dniprodzerzhynsk.mv.dp@land.gov.ua

VA. ראש המחלקה Kamenskoe : Yasenchuk אירנה

המחלקה של פיטר ופול מחוז
52700, כפר Petropavlovka, vul'. גיבורים של אוקראינה, 62
טל/פקס: (05631) 3-09-79; 3-20-08
E-mail: petropavlivka.dp@land.gov.ua

VA. ראש המחלקה: וורונז ' פאולין Ruslanivna

המחלקה להגנה באזור
53600, כפר Pokrovskoe, vul'. הקתדרלה, 106
טל/פקס: (05638) 2-14-88
E-mail: pokrova.dp@land.gov.ua

VA. ראש המחלקה: Mamontova אירנה

מחלקת Pyatikhatka באזור
52100, מ'. קייב, str. גן, 104
טל ' /פקס: (05651) 3 -07-25, 3-03-19 3-03-19 פקס
E-mail: piatykhatky.dp@land.gov.ua

סגן ראש המחלקה: Serdjuk נטליה

 
מחלקת Sinelnikovskoye אזור
52500, Sinelnikovo, מ', vul'. Bohme, 3
טל/פקס: (05663) 4-90-13, 4-44-48
E-mail:synelnykove.dp@land.gov.ua

ראש המחלקה: מיכאילובה לודמילה Valentinovna

המחלקה Solonyansky מחוז
52400, העיר סולון, סנט גאגארין, 13
טל/פקס: (05669) 3-01-35
E-mail:solone.dp@land.gov.ua

ראש המחלקה: ז 'וקוב, ורה ג' י.

את אגף סופיה מחוז
53100, כפר Sofievka, vul'. חזרה בתשובה, 3
טל/פקס: (05650) 2-85-99; 2-86-55 פקס 2-85-99
E-mail:sofiivka.dp@land.gov.ua

ראש המחלקה: Matsak ויטלי Anatolievich

מחלקת tomakivs'ke מחוז
53500, SMT Tomakivka, vul'. Lesia אוקראינקה, 46
טל/פקס: (05668) 2-23-07; 2-21-07
E-mail:tomakivka.dp@land.gov.ua

ראש המחלקה: Sulik, ויקטור Ivanovich

את אגף Tsarichansky באזור
51000, כפר tsarychanka, vul'. הקומסומול, 109
טל/פקס: (05690) 3-11-81; 3-26-85
E-mail: tsarychanka.dp@land.gov.ua

סגן ראש המחלקה: Sinchuk. ל. מ

מחלקת Shyrokivskyi מחוז
53700, העיר רחב, vul'.הקתדרלה, 131
טל/פקס: (05657) 2-14-41, 2-22-00
E-mail: shyroke.dp@land.gov.ua

VA. ראש המחלקה: נטליה צ ' בצ ' וק

המחלקה בעיר Dnepr
49600, vul'. Scislowska הסוללה, 29.
טל/פקס: (056)726-56-91
E-mail: דנייפרופטרובסק.mu.dp@land.gov.ua

VA. ראש המחלקה: Movshin דמיטרי איליץ'
סגן ראש המחלקה: Shchegolev מקסים. איי.

Translated by Yandex.Translate and Global Translator