Курси MASHAV 2017

MASHAV – Ізраїльське агентство
міжнародного співробітництва в цілях розвитку і MATC – Міжнародний навчальний
сільськогосподарський центр запрошують фахівців брати участь в Міжнародному Курсі:

Сучасні способи бджільництва 29.01.2017 – 17.02.2017
Шфаїм – Ізраїль

 

 

Курси MASHAV: анкети, необхідні документи та умови

  • НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
Для того, щоб навчатися за програмою МАШАВ в Ізраїлі, кандидат має заповнити анкету (тією мовою, якою буде проводитися курс) та додати до неї  наступні документи:
  • 1.    Копія першої сторінки закордонного паспорту (зверніть увагу, що термін дії закордонного паспорта повинен бути не менше 6 місяців з дня в’їзду до Держави Ізраїль)

    2.    Заповнена декларація про стан здоров’я (сторінки 7-8 анкети)

    3.    Документ, який підтверджує вільне володіння мовою курсу (вимога щодо цього документу застосовується виключно для англомовних курсів)

    4.    Копія диплому найвищої академічної ступені серед усіх, які отримані кандидатом (диплом має бути самостійно перекладений кандидатом  тією мовою, якою буде проводитися курс)

    5.    Два рекомендаційних листи від осіб, яких кандидат зазначає у відповідному розділі анкети (рекомендації можуть бути підготовлені у вільній формі, мовою, якою буде проводитися курс)

    Повний пакет документів, в одному екземплярі, кандидат може направити до Посольства Держави Ізраїль двома способами (на вибір):

    1)    Надіслати сканкопію за адресою [email protected] (звертаємо увагу кандидатів, що розмір одного повідомлення має не перевищувати 5 МВ; документи мають бути відскановані одним файлом, формат pdf);

    2)    Відправити документи поштою за адресою Посольства Держави Ізраїль в Україні: 01901, Україна, Київ, бульвар Лесі Українки, 34.

    УМОВИ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ МАШАВ*

    – мінімум 3-5 років професійного досвіду, який відповідає темі курсу

    – вільне володіння робочою мовою курсу

    – стипендія МАШАВ покриває витрати на проживання, харчування та навчання під час курсу в Ізраїлі

    – кандидат, якого затвердили до участі у курсі, має самостійно придбати квиток на літак в обидва боки

    – детальні умови участі зазначено в описі відповідного курсу

     *остаточне рішення щодо участі у програмі МАШАВ приймається на підставі повного пакету документів.

    До розгляду приймаються лише повністю заповнені анкети, які супроводжуються всіма необхідними документами.

  • Анкета для курсів російською мовою

  • Анкета для курсів англійською мовою

    • Контактна информація

      Відділ МАШАВ працює з 9:00 до 17:00
      За будь-якою інформацію щодо програми МАШАВ можна звертатися: Ольга Цуприкова, [email protected]

      Діяльність МАШАВ

      У Ізраїлі курси проводяться у різних філіях МАШАВу розташованих по всій країні. На деяких курсах навчаються представники різних країн, на інших – лише громадяни однієї певної країни ( що, здебільшого, повєязане із необхідністю враховувати рівень володіння слухачів тією чи іншою мовами).

      Склад учасників не є однорідним: тут і випускники вищих навчальних закладів  і сільськогосподарські робітники і технічний персонал і, навіть, найвищі урядовці. Навчання проводиться у невеличких групах, що дозволяє приділяти максимум уваги кожному студентові. Методики викладання розроблено відповідно до сучасних педагогічних концепцій і не нав’язують жорстких моделей або рішень. Після закінчення курсу студенти мають презентувати оригінальний проект. Згідно статистики майже третина цих проектів згодом втілюється у життя у країнах проживання фахівців або стають за основу подальших планів розвитку.

      Освітні програми МАШАву розраховані на людей із різним рівнем підготовки  та професійного досвіду. Вони передбачають, що випускники: викладачі та фермери, інженери та службовці місцевих органів управління, фахівці з регіонального планування  та лікарі самі у майбутньому стануть поширювачами отриманих знань у своїх країнах. МАШАВ прагне, щоб його курси відповідали вимогам кожного студента.
      Центр міжнародного співробітництва пропонує курси з наступних дисциплін:

      •сільське господарство;
      •суспільний розвиток;
      •розвиток систем освіти;
      •раціональне природокористування;
      •розвиток сільських районів;
      •праця та колективне підвищення кваліфікації;
      •охорона природи;
      •громадська охорона здоров’я та медичні програми;
      •роль жінки у процесах розвитку сучасного суспільства.

      На місцях фахівці МАШАВу проводять виїзні курси. Навчання поширюється на ті галузі знань, у котрих Ізраїлю вдалося досягти істотних успіхів: сільське господарство, організація життя аграрних регіонів, освіта, соціальний розвиток, державна система охорони здоров’я , охрана довкілля та раціональне використання природних ресурсів, статус жінки у сіспільстві, що розвивається.

      На прохання країн, що запрошують до себе фахівців МАШАВ проводяться консультації та надається практичне сприяння у реалізації різноманітних проектів, а також здійснюється періодичний нагляд за розвитком довготермінових проектів. У разі необхідності надажться консультативна допомога.

      Фахівців МАШАВ також направляють для надання довгострокової допомоги у розробці, менеджменті, оцінці та реалізації експериментальних проектів та програм розвитку . Під їхнім проводом у різних країнах створюються взірцеві ферми та консультативні центри.
      Під егідою МАШАВу у співробітництві із урядами Германії та Нідерландів здійснюються тристоронні дослідницькі програми, покликані надавати сприяння країнам, що розвиваються.

      Розвиток мирного поцесу на Близькому Сході привів до залучення нових країн до сфери діяльності МАШАВу. У деяких випадках студенти прибували з країн, які ще не мали дипломатичних відносин з Ізраїлем. На сьогоднішній день МАШАВ співпрацює зі 143 країнами та готує кваліфікованих фахівців для багатьох регіонів світу.

      Найважливіші завдання

  • Розвиток сільського господарства. Основна частина діяльності МАШАВ спрямована на поширення нових сільськогосподарчих технологій з метою боротьби із голодом та убозтвом, від яких потерпають мільйони людей у країнах, що розвиваються.

    Охорона здоров’я. Велика увага, як і раніше, приділяється проблемам, пов’язаним із браком медичних працівників та фахівців, задіяних у профілактиці захворювань у країнах, що розвиваються. Співробітництво у цій сфері зосереджене у галузі офтальмології, епідеміології та вірусології.