КАС-32 Виробництво Сумихімпром від ТОВ «ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ»

Тел  098 55-66-270  Валерій Миколайович

Доставка здійснюється авто транспортом до місця призначення.

Ціна склад. м Дніпро  (Партизанське) _ 7800 грн/т.


КАС – це суміш водних розчинів аміачної селітри і карбаміду (в співвідношенні 35,4% карбаміду, 44,3% селітри, 19,4% води, 0,5% аміачної води). Щільність рідкого добрива до 1,34 кг / м3.

Єдине азотне добриво, яке містить три форми азоту:
нітратний – забезпечує миттєве дію,амонійний – в процесі нітрифікації переходить в нітратну форму,
амідний – в результаті діяльності ґрунтових мікроорганізмів переходить в амонійну форму, а потім в нітратну.

Таким чином, КАС забезпечує пролонговане живлення рослин азотом. Зважаючи на відсутність у складі КАС вільного аміаку він не випаровується в атмосферу при внесенні, однак наявність аммонийной форми все ж робить мінімальну закладення бажаною, особливо в умовах високих температур і відсутності опадів після внесення.
Собівартість азоту в КАС найбільш низька, оскільки втрати азоту при внесенні КАС не перевищують 10% від загального азоту, в той час як при внесенні гранульованих азотних добрив вони досягають 30-40%.Одне з найважливіших переваг КАС полягає в його високій технологічності:
Внесення КАС як рідких добрив набагато рівномірніше, ніж твердих, гранульованих.
Внесення КАС добре поєднувати з використанням пестицидів в одній баковій суміші. Це дозволяє скоротити кілька операцій по догляду за посівами.
Доцільно використовувати для дрібних підгодівлі вегетуючих рослин. При цьому одночасно відбувається і коренева і позакореневе підживлення. Залежно від фаз розвитку культурних рослин і обладнання, що застосовується КАС розбавляють водою в необхідному співвідношенні або вноситися не розбавляючи.
Внесення КАС добре поєднується з мікроелементами.