Купуйте у перевірених постачальників!

Останнім часом в області почастішали випадки, коли шахраї, користуючись довірливістю і порядністю селян, брали гроші, а натомість нічого взамін не постачали.

На таку «оборудку» потрапляли й фермери, коли купували мінеральні добрива, насіння. Безслідно розчинялися у каламутній воді шахрайських схем сотні тисяч гривень, зароблених тяжкою хліборобською працею.

Причому все виглядало настільки правдоподібно – телефонні розмови, рахунки на оплату, навіть транспорт, що ніби ось-ось має привезти замовлене… І раптом… абонент поза зоною доступу, і всі кінці у воду!

Основний «козир» шахраїв, як правило, – ціна. Часто вона на тисячу гривень менша, ніж дають скрізь. І навіть бувалі фермери не могли встояти, і, «економлячи тисячу», втрачали сотні тисяч.

На порозі жнива. Тож потрібно пам’ятати, що вони почнуться не тільки у фермерів, аграріїв, але і тих, хто звик «збирати врожай» шляхом обману та маніпуляцій.

Аби не потрапити в неприємну ситуацію й зберегти гроші, ТОВ «Фермерів та приватних землевласників», яке створене при обласній Фермерській Асоціації, запрошує до чесної та взаємовигідної співпраці.

Ми дамо кращу ціну!
А безпеку – гарантуємо!

CLOSE
CLOSE