МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ – ІННОВАЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ПРИРОДНОГО АГРОВИРОБНИЦТВА В УКРАЇНІ

 

10 11 листопада 2016 р. в м. Дніпро на базі Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету (вул. С. Єфремова, 25) відбудеться науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ПРИРОДНОГО АГРОВИРОБНИЦТВА В УКРАЇНІ», присвячена 95-річчю від дня заснування ДДАЕУ.

Організаторами заходу виступають: Міністерство освіти і науки України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», Дніпропетровська обласна державна адміністрація, Дніпропетровська обласна рада, Регіональна рада підприємців у Дніпропетровській області, Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, Науково-навчальний інститут економіки ДДАЕУ, Інноваційний центр аграрних технологій та Центр природного агровиробництва ДДАЕУ, Всеукраїнська екологічна ліга,  Дніпропетровський общинний фонд, Університет Шербрука (Канада), Університет м. Жирона (Іспанія), Університет м. Харан (Туреччина), Університет Ібн Халдун Тіарет, (Алжир),  Аграрний приватний ліцей ім. Святого Христофа (Франція), Федерація «Обміни Франція-Україна».

Мета конференції – сприяння створенню та розвитку системи інноваційного менеджменту, яка б поряд з соціально-економічним механізмами, забезпечувала формування сприятливих умов для активізації кооперативного руху , а також передбачала інституціональні перетворення, а саме, до яких, насамперед, відносяться Інноваційні центри аграрних технологій, Центри природного агровиробництва, Студентські бізнес-інкубатори, покликані формувати сприятливі умови для поширення вітчизняних інноваційних аграрних технологій і сприяти імплементації як вітчизняних, так і зарубіжних в аграрне виробництво, що забезпечить становлення природного землеробства та органічного виробництва.

Пропонований захід дозволить сприяти формуванню нової системи природного агровиробництва в галузі інноваційних аграрних технологій, при вирощуванні, переробці та реалізації органічної продукції в Україні і за кордоном за допомогою активізації кооперативного руху та нових інноваційних інституцій, активізувати процес переходу на принципи і методи збалансованого природного землеробства і органічного виробництва як в України, так і закордоном.

До участі у роботі конференції запрошуються представники органів державної влади та місцевого самоврядування, аграрного бізнесу, наукових установ, вузів, громадських природоохоронних та еколого-орієнтованих організацій, засобів масової інформації, а також провідні вітчизняні та зарубіжні вчені у галузі природного агровиробництва

Початок конференції 10.11.2016 о 10.00 в конференц-залі Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету (ауд. 342).

Наукові напрями конференції:

  1. Інноваційний менеджмент у виробництві продукції рослинництва та тваринництва.
  2. Обліково-фінансове та маркетингове забезпечення розвитку природного агровиробництва.
  3. Роль кооперації в забезпеченні збалансованого розвитку агровиробництва та сільських територій.
  4. Студентські Бізнес – інкубатори як інституція у формуванні інноваційних знань в галузі природного агровиробництва.
  5. Соціо-філософські аспекти природного агровиробництва.
  6. Інноваційні енергоощадні технології в сільськогосподарській інженерії.

Окремий блок буде присвячено проведенню Круглих столів:

  1. Студентські Бізнес – інкубатори як інституція у формуванні інноваційних знань в галузі природного агровиробництва.
  2. Роль кооперації в забезпеченні збалансованого розвитку агровиробництва та сільських територій.

         У ході яких учасники презентуватимуть інноваційні розробки та проекти, педагогічні технології, досвід упровадження аграрних інновацій у діяльність підприємств агробізнесу, новітні методики як необхідні складові підвищення якості аграрної освіти для підготовки сучасних агроменеджерів.

Особливої уваги заслуговує книжкова експозиція «Інноваційний менеджмент природного агровиробництва», де учасники конференції змогли ознайомитися також науковими дослідженнями викладачів Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.

Під час проведення конференції, секційних засідань, Круглих столів та презентацій інноваційних пропозицій викладачі, науковці з різних регіонів країни зможуть поспілкуватися та обмінятися власним досвідом реалізації інноваційних аграрних проектів.

З питань роботи конференції, публікації матеріалів звертатися до секретаріату за телефонами:

 0672814076

ddau