Міжнародніа агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки “AGROEXPO-2016”

agroexpo

AGROEXPO-2016: Що готує наймасштабніша виставка України?

На міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки “AGROEXPO-2016”, яка пройде з 29 вересня по 1 жовтня у Кіровограді (Україна) продемонструвати свою максимальну номенклатуру техніки зможуть всі експоненти: цього року площа виставкового комплексу була розширена до рекордних для України розмірів та налічує 79 000 м² відкритої виставкої площі та 9 100 м² критої.

Організаторами виставки виступають: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Національна академія аграрних наук України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК “Украгромаш”, ВГО “Українська асоціація аграрних інженерів”, Кіровоградська облдержадміністрація.

На “AGROEXPO-2016” новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна буде побачити безпосередньо в роботі в полі на спеціальному полігоні. Цього року особливий акцент буде зроблено на польовій демострації інноваційних технологій в АПК. Зокрема, компанія New Holland проведе польову демонстрацію систем точного землеробства PLM Trimble з тракторами своєї марки.

На “AGROEXPO-2016” аграрії зможуть купити сільгосптехніку всіх можливих видів дешевше, ніж в будь-який інший час. Діятимуть дві знижкові акції. За умовами першої, аграрій отримає знижку 5% у разі підписання безпосередньо на виставці договорів на купівлю техніки. Друга передбачає дисконт 10% і більше, якщо буде придбаний виставковий зразок прямо з виставки.

Широка ділова програма на “AGROEXPO-2016” представлена панельними дискусіями Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Федерації роботодавців України. Крім того, у програмі передбачені різноманітні семінари від компаній-виробників сільгоспобладнання.

“AGROEXPO-2016” розширять новою експозицією ‒ виставкою племінних порід тварин та птиці. Два нових павільйони загальною площею 2000 кв. м, які повністю обладнані для утримання різних видів тварин та для їх повного життєзабезпечення (вода, вивіз відходів і т.д.). Буде представлена велика рогата худоба, коні, свині, вівці, кози, кролі та нутрії, кури, перепели.

На виставці також планується проведення тест-драйву тракторів, де кожному бажаючому буде надана можливість в якості водія випробувати зразки сучасного тракторобудування, а також ‒ демонстрація роботи нових зразків будівельно-дорожньої техніки.

Майбутні випускники шкіл зможуть вибрати для себе найбільш підходящий вищий навчальний заклад. На “AGROEXPO-2016” працюватиме Всеукраїнський освітній ярмарок, де свої наукові потужності покажуть близько 25 ВНЗ з різних куточків України.

Окремим блоком в рамках “AGROEXPO-2016” пройде культурно-розважальний захід “Покровський ярмарок” з міні-експозиціями, конкурсами, частуваннями, виступами творчих колективів та товарами майстрів декоративно-ужиткового мистецтва з усіх куточків України.

Нагадаємо, що торік у агропромисловій виставці “AGROEXPO” взяли участь 450 компаній, експозиції яких зайняли сумарну площу 86 200 м². Загальна кількість відвідувачів за три дні виставки склала більше 19 тисяч осіб. З продукцією провідних вітчизняних та іноземних брендів ознайомилися аграрії з усіх куточків України, а також гості з держав Східної та Західної Європи.

Агроэкспо_панорама