Невидиме око, що бачить все

 

Сучасні газети й телеекрани все частіше рясніють повідомленнями про те, що то там, то інде напали на фермера й жорстоко катували його до смерті, вимагаючи гроші, то зібрали й вивезли у невідомому напрямку урожай прямісінько з поля, то зухвало підпалили трактори чи іншу сільськогосподарську  техніку.

Таке наше реальне життя. І селянину, хліборобу доводиться не лише вирощувати хліб, але й дбати про те, як захистити вирощене потом і тяжкою працею  – від рейдерів і бандитів. Часто навіть, як зберегти власне життя і безпеку своїх рідних.

Лише за минулий рік Дніпропетровщину сколихнули кілька таких цинічних нападів на оселі фермерів, що заплатили власним життям за матеріальне благополуччя.

Впевнений, що системи відеоспостереження, яких, швидше за все, не було у будинках могли б врятувати їм життя, зафіксувати переміщення грабіжників чи замовних вбивць на подвір’ї.

Більш того, наділені унікальними сучасними можливостями, системи відеоспостереження передають відповідний сигнал тривоги на мобільний телефон. Де б ви не знаходилися, ви можете контролювати ситуацію у вашій домівці, тваринницькому комплексі, машинно-тракторному дворі, складі для зберігання зерна і навіть полі, де дозріває майбутній врожай соняшника чи пшениці.

Впровадження систем безпеки допоможе вам захистити територію сільськогосподарського виробництва від мінімальної, найменшою за розмірами, до максимально великої, не наймаючи при цьому охорону, де завжди присутній «людський фактор» – заснув, не побачив, не встояв перед спокусою вкрасти і т. д. і т. п. Забезпечити контроль техніки, GPS моніторинг, контроль швидкості, точний маршрут пересування, контроль витрат пального.

Крім того, «невидиме око» системи відеоспостереженні допоможе вам слідкувати за переміщенням персоналу як вдень, у робочий час, так і вночі, відстежувати процес зважування продукції на ваговій як під час посівної, так і в гарячу пору жнив.

Як-то кажуть, повз вас ні пташка не пролетить, ні звір не пробіжить не поміченим. Розроблені й спеціальні рішення, що дозволяють створити комплексну систему захисту сільгосппідприємств.

Серед них – комплексні огорожі, встановлення датчиків руху, вуличне освітлення і прожектор відеоспостереження, охоронно-пожежна сигналізація, СКУД (система контролю й управління доступом), облік робочого часу й інше.

За інформацією звертайтесь за телефонами  097-555-50-52, 050-045-39-54, на сайт: http://networks.ua

Можливі індивідуальні консультації й замовлення.