Обережно “пастка”

Останнім часом окремі ЗМІ маніпулюють громадською думкою щодо пришестя надзвичайного блага народу за умови продажу українського чорнозему посилаючись на окремі країни. Докучливою мухою звучить така реклама: Венесуела, Північна Корея, Куба…
Що є цинічною брехнею, оскільки:
1. В цих країнах взагалі не має приватної власності на землю, а в Україні є приватна власність на землю, є ринок земель не сільськогосподарського призначення який давно існує, є можливість власникам ОСГ приєднувати власну земельну частку (пай) до земель ОСГ, є ринок земель присадибних ділянок, городів. Тільки справедливо діє заборона на продаж земель сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв).
2. В світі є багато яскравих прикладів, де землі та їх обіг знаходиться під тотальним контролем держав. Прикладом є: Нідерланди (Голландія), яка є найуспішнішою в світі країною і найіноваційнішою в галузі сільського господарства, Китай – позбувся голоду за рахунок тотального контролю держави за обігом всіх земель. Ізраїль – взагалі не має приватної власності на землю, але в пустелі є другою в світі найуспішнішою, найсучаснішою країною в аграрній галузі.
Загалом майже всі країни світу контролюють обіг земель сільськогосподарського призначення державою. Тільки нам насаджують вільний продаж земель, як банани на ринку з метою їх скупки при тотальній бідності людей Це є злочином!
Разом з тим майже всі країни Світу підтримують розвиток сімейних фермерських господарств, бережуть свої землі і своїх людей. І ніхто в світі не має в таких масштабах захоплення агро холдингами земель, як в нашій країні. На сьогодні під їх тимчасовим контролем знаходиться біля 14 млн. га найкращих в світі чорноземів. Що є головною загрозою захоплення українських чорноземів за умови запровадження ринку земель вже сьогодні.
Тому без деолігархізації та створення від півмільйону сімейних фермерських господарств в Україні ринок земель за умови будь яких законів призведе до її втрати раз і назавжди. Це втрата не тільки сьогоднішніх поколінь, але й майбутніх поколінь. Чого допустити не можна.
Згадайте, як закінчилася приватизація і ваучерний продаж промисловості. Результати очевидні. Повний занепад підприємств, монополізація іноземним капіталом цілих галузей промисловості.
Невже ми хочемо такої долі і таких власників для нашої землі?
Будьмо свідомими і пильними, аби уникнути незворотних помилок від маніпулювання злочинною і антинародною рекламою замовленою олігархами.

Прес служба АФЗУ