Подання Заяв для отримання фінанової підтримки фермерам через Дніпропетровське відділення Укрдержфонду

Шановні голови районних осередків Асоціації фермерів Дніпропетровської області!

fond-pydtrymky-fermeriv
Прошу повідомити усіх фермерів вашого району про необхідність подання Заяв на фінансову підтримку до Дніпропетровського відділення в якомога найближчий час.
Як вам відомо, у 2017 році очикується величезне фінансування фермерів через Укрдержфонд, за рахунок збільшення фінансування із державного бюджету України та із джерел Євросоюзу, але ж уже на тепер є необхідність на державному рівні чіткого розуміння спроможності фермерами Дніпропетровської області в освоєнні таких коштів.

Заява може бути на суму до 500 тисяч гривень, при наявності у ФГ подвійної застави. До заяви додати копію Статуту, довідку про кількість землі у використанні (обмежено до 500 гектарів), та перелік техніки що планується як заставне майно з указанням найменування, марки, року випуску.

Увага! – на цей 2016 рік нам в області доступні лише 1 млн 300 тисяч гривень, тому з метою охвату фінансуванням якомога більшої кількості районів області (кількість районів в нашій області ви і самі знаєте), прошу повний пакет документів надавати на ті маленькі господарства, що потребують не великої суми коштів. Інші ФГ завдяки поданим Заявам таким чином поки тільки заявлять в голос про свою потребу в коштах на наступний рік.

З усіх питань звертайтесь, будь ласка, за телефоном 096 297 10 37.

З Повагою, директор Дніпропетровського відділення Укрдержфонду Ольга Гонтова!

zayavka-novostvoreni-2016

zayavka-stari-fg-2016

perelik-dokumentiv-dlya-podannya-na-regionalnu-komisiyu-2016-rik

propozytsiya-2016r

Також інформація на сайті Український Державний Фонд Підтримки Фермерських Господарств

 

Повідомляємо про зміну реквізитів на повернення фінансової підтримки, наданої з державного бюджету фермерським господарствам. Всі питання та довідки за телефоном 067-763-67-41 (головний бухгалтер Дніпропетровського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств Корінчук М.К.)

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ :
Дніпропетровське відділення Укрдержфонду
Код ЄДРПОУ 21692396
Держказначейська служба України м. Київ
МФО 820172
Рахунок 37119093004869
Повернення фінансової підтримки на поворотній основі від фг (назва, район, код ЄДРПОУ)

Примітка: велике прохання, при відправлені коштів на вищезазначені реквізити повідомляти головного бухгалтера Корінчук М.К. за номером телефону 067-763-67-41