Представництво компанії «АГРОСЕМ» тепер у Дніпрі, Запорізьке шосе, 53Б

Представництво відомої аграрної компанії «Агросем», урочисте відкриття якої відбулося 4 жовтня, зробить свої послуги ще ближчими та доступнішими для аграріїв Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей.

Замовити насіння, засоби захисту, мінеральні добрива або техніку відомих фірм-виробників стане однаково просто й швидко, як маючи власного постачальника десь поруч – спеціалісти компанії дніпропетровського представництва максимально оперативно і високоякісно вирішать будь-яку проблему як маленького господарства, так і великого аграрного холдингу.

– Наша компанія не просто пропонує товари для агробізнесу, а стає партнером, який докладає максимум зусиль для досягнення успіху. Ми прагнемо бути на відстані витягнутої руки та регулярно розширюємо портфель інноваційних рішень, які пропонуємо своїм партнерам, – сказав під час відкриття Хавьєр Понянте, заступник директора з комерційних питань «Агросем». Вона є одним з провідних дистриб’юторів на аграрному ринку України й представлена практично у всіх регіонах України, отож аграрії Заходу й Сходу, Центру й Півдня України вже змогли оцінити передовий світовий досвід «Агросем» в галузі аграрних технологій, насіння, мінеральних добрив і техніки та відчути професійний агрономічний супровід. Дніпровське представництво – це те місце, де кожен аграрій віднайде правильне рішення для отримання найкращих показників врожайності. Команда «Агросем» сприятиме цьому якнайкраще. Фахівці забезпечать кваліфікований консультаційний супровід на всіх етапах: починаючи від посіву насіння та закінчуючи збором урожаю.

«Дніпро – це ідеальна локація для відкриття представництва компанії, і ми зробимо все можливе, щоб аграрії нашого регіону досягали найкращих показників та рухалися у ногу з часом», – коментує керівник Дніпровського представництва компанії «Агросем» Олександр Мороз. Важко втриматися, щоб не провести аналогію – історія становлення й розвитку самого «Агросема» дуже схожа на тернистий шлях багатьох його сьогоднішніх клієнтів – аграрних господарств, що починали зі старенького тракторця, насіння, придбаного в борг під майбутній урожай. Вони й зростали разом! «Агросем» з невеликого дистриб’ютора насіння до інноваційної аграрної компанії національного рівня, нікому не відомі господарства – до потужних аграрних підприємств з новітньою технікою, сучасною агрономією. Сама компанія не полишає активно займатися впровадженням передових технологій, новинок селекції.

З 2008 року «Агросем» є офіційним дистриб’ютором добрив Yara, а з серпня 2017-ого – офіційним дилером техніки John Deere. Фактично, компанія першою в Україні отримала кваліфікацію Farm Sight Level 3.0 від John Deere й активно впроваджує її серед українських фермерів.

У 2015 році «Агросем» започаткувала у себе спеціальний відділ інноваційних технологій, отож по праву вважається одним із лідерів на ринку точного землеробства, яке стає дедалі популярнішим.

«Наша місія – забезпечити вітчизняні господарства всіма необхідними ресурсами. Ми робимо це для того, щоб українське агровиробництво не просто відповідало світовим стандартам, а й задавало планку найвищої якості серед лідерів ринку. Розширення нашої представницької мережі допоможе бути від аграріїв на відстані «витягнутої руки», щоб надавати експертні консультації 24 години на добу», – коментує Хавьєр Понянте.

Представництво компанії «Агросем» розпочало повноцінну роботу на оновленій магістралі за адресою: м. Дніпро,
Запорізьке шоссе, 53Б.
Тел.: 067-566-45-29.