Шановні власники фермерських господарств, друзі, колеги!

 

Більше року виходить у світ наш фермерський часопис-газета «Фермер Придніпров’я». Виходить і радує більшість з вас цікавими, гострими публікаціями, ріже правду в очі тим, хто давно позичив їх у Сірка.

Власне, започатковуючи своє фермерське друковане видання, Асоціація ні на хвилину не сумнівалася – воно повинне бути саме таким – сміливим, рішучим, нещадним до тих, хто заважає нам чесно працювати на своїй землі.

Газета «Фермер Придніпров’я» цілком виправдала своє призначення. Це стало зрозуміло по тому, як сичали від люті хапуги й злодюги всіх мастей – від чиновників до кримінальних бандитів, коли газета дошкульно викривала їх оборудки та лихі діяння. Сичали, аж піна виступала біля рота… А проти правди не попреш.

Представники всіх гілок обласної влади вдавали, що не помічають «Фермер Придніпров’я» – і квит!

Втім, були й такі, що відкрито погрожували судами й вимагали негайного спростування, представники служби безпеки угледіли небезпеку в діяльності газети. От тільки яку – так і не пояснили. Зате грізно запрошували редактора «на розмову». Всі ці факти свідчать про одне – ми на правильному шляху! Ми боляче наступили «на хвіст» нечистим на руку, тим хто зазіхає сам на плоди чужої праці, хабарникам і здирникам, що сидять у високих службових кабінетах.

Принагідно хочеться сказати, що журналістів «Фермера Придніпров’я» Григорія Давиденка та Миколу Нечипоренка саме напередодні професійного свята обласна Спілка журналістів визнала кращими за підсумками  2017 року у  номінаціях – краща публіцистична стаття року та краще журналістське розслідування року. Це, безперечно, блискучий успіх! Молода й маловідома ще рік тому газета гучно прозвучала на теренах області, давши «фору» виданням зі столітньою історією.

Саме через друковане слово зі шпальт «Фермера Придніпров’я» заходить у домівки 27 тисяч жителів Дніпропетровщини правда й безкомпромісність, щирість й любов до ближнього, до України.

Асоціація фермерів та приватних землевласників Придніпров’я вдалася до безпрецедентного кроку – основну частину тиражу передплатила людям за власний кошт.

На жаль, стрімко галопуючі ціни не дозволяють це зробити у другому півріччі. Приміром, розцінки «Укрпошти» зросли вдвічі порівняно з першим півріччям, і до кінця року ледь-ледь не сягнуть мільйонної позначки!

Тричі з початку року підвищував ціну за друк газети й «Видавничий Дім «Кераміст».

Суми витрат досягли таких «висот», що Асоціації стало не під силу самотужки їх фінансувати. Подальша доля «Фермера Придніпров’я» не визначена. Бути чи не бути газеті – залежить від кожного з вас!

Якщо ви – справжній патріот України, шанувальник правди, справедливості, духовних цінностей людини, просимо підтримати газету благодійним внеском у розмірі 5000 (п’ять тисяч) гривень на розрахунковий рахунок Асоціації.

Реквізити:

ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області (оновлена)».

ЄДРПОУ 40521177

АТ Райфайзен Банк Аваль р/р 26000527558 МФО 380805

 

 

Голова Асоціації фермерів                                                           Гайворонський А. І.

та приватних землевласників

 Дніпропетровської області,

голова редакційної колегії

газети «Фермер Придніпров’я».