Свято Урожаю 2016. ЗАПРОШУЮТЬСЯ ФЕРМЕРИ З УСІХ РАЙОНІВ

За ініціативи голови Асоціації фермерів Новомосковського району Сулими А.І  та за підтримки голови обласної асоціації Гайворонського А.І. заплановано  проведення зустрічі фермерів області для святкування обжинок  – захід буде  проводитьсь в святковому, позитивному руслі – орендується турбаза   “Гуляй Поле”  (святковий стіл та концерт).

Дата проведення – 4 серпня.

Програма заходу:

9.00-10.00 Реєстрація учасників

10.00-12.00 Початок урочистої частини. Доповідь голови асоціації області,  голови асоціації приймаючої сторони – Новомосковського району, голів асоціацій районів за бажанням. Обговорення результатів роботи та пропозицій по активізації роботи.

12.00-13.00 Перерва для спілкування. Можливо конкурс – безпрограшна лотерея з жартівливими призами.

13.00-23.00 Неформальна частина. Святковий обід та початок концертної програми. Виступ народної самодіяльності і професіонального колективу.  Спілкування за столом. Дискотека. Плавання в басейні.

Запрошуються фермери з усіх районів. Буде запрошено представників з керівництва сільськогосподарського напрямку  області та району.

Вартість 550 грн з 1 чол (святковий стіл).  
Перерахунок коштів – Одержувач:
ГО Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області (оновлена)
ЄДРПОУ 40521177
АТ Райфайзен Банк Аваль р/р 26000527558 МФО 380805
Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога для проведення  зустрічі Свята урожаю від П.І.Б. Без ПДВ.

Оплату розважальної програми бере на себе Асоціація фермерів Новомосковського району та Асоціація фермерів Дніпропетровської області
Проплати необхідно завершити  до 2.08  ,  а також необхідно скинути скан-копію платіжки на адресу  farmer.dpo@gmail.com (Вказати назву ФГ та П.І.Б людей за яких внесена оплата).

Адреса турбази “Гуляй поле”: Новомосковский район, Автодорога М-04 (Піщанська сільрада)
Пропозиції по проведеню свята та питання на обговорення вітаються!

CLOSE
CLOSE