Третя спеціалізована виставка «Агро-СФЕРА» м.Одесса 23-25 листопада

logo_as

 

Організатор: «Центр виставочних технологій»

 

За інноваціями – майбутнє АПК!

Третя спеціалізована виставка «Агро-СФЕРА» відбудеться по завершенні свята Дня робітника сільського господарства 23-25 листопада 2016 року у виставковому комплексі ТРЦ Рів’єра.

Відбувається ця подія за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. Активно беруть участь у підготовці та проведенні проекту Одеська обласна державна адміністрація, Аграрний союз України, Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення, Одеська національна академія харчових технологій, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Одеська регіональна торгово-промислова палата, Всеукраїнська асоціація пекарів, Координаційний центр з інноваційного розвитку вітчизняного сільськогосподарського та автотранспортного машинобудування, Асоціація молодих фермерів.

Ключова тема експозиції та напрямок дискусії – спеціалізований захід «ЗЕРНО-СФЕРА. Україна».  Цього року на протязі дії виставки видавництво «Порти України», ІАЦ «BlackSeaTrans» проводить другу міжнародну конференцію «Зернові термінали» нові проекти, обладнання та технології». Генеральний спонсор конференції «ТІС-ЗЕРНО».

Сфера сільського господарства, на думку спеціалістів АПК, – найперспективніший сектор економіки України, що найбільш динамічно розвивається. Одеська область, як найбільша область в Україні, відома плодючими ґрунтами та добре розвинутими супутніми підкомплексами. За статистичними даними: рослинництво – 73%, тваринництво – 27%. Область займає 9 місце за валовою с/г продукцією. Сьогодні в області працюють 983 сільгосппідприємства, більше 6 тисяч фермерських господарств.

Приймаючи до уваги цілий ряд ключових задач розвитку АПК, а саме:

– інноваційний розвиток сільськогосподарських підприємств,

– створення сучасної селекційної бази,

– оновлення машино-тракторного парку,

– розвиток агро-логістики,

Учасники другої виставки «Агро-СФЕРА – 2015» позитивно оцінили результати участі, схвалили формат ділового заходу.

Будучи унікальним спеціалізованим заходом на півдні України, присвяченим розвитку сільського господарства, захід зібрав більше 100 компаній-учасників з 16 областей України та 4 країн світу (Йорданія, Данія, Сербія, Німеччина). Кількість експонентів збільшилась на 25%.

 

Основні розділи виставки:

● Виробництво та переробка зернових та олійних культур

● Агрохімія, засоби захисту рослин

● Насіння

● Сільськогосподарська техніка

● Тваринництво

● Кормовиробництво

● Іригаційні системи

● Альтернативна енергетика

● Агротранспорт та логістика

● Агроіндустріальне будівництво

● Харчова та переробна промисловість

● Фінансування та страхування в сільському господарстві

● Аграрна наука та освіта

 

Підтвердить свої лідируючи позиції на ринку АПК України та Чорноморсько-Азовського регіону на третій спеціалізованій виставці «Агро-Сфера» (23-25 листопада 2016 року, Одеса)!

Оргкомітет:

ТОВ «Центр виставочних технологій», пров. Сабанський, 1, офіс 3, м. Одеса, 65014, Україна

Тел./факс: 38 (048) 715 02 62, 38 (048) 786 05 91,  

e-mail: nm@expo-odessa.com   

 www.expo-odessa.com