ВІДБУЛАСЯ ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ АСОЦІАЦІЇ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ.

23 січня в приміщенні Будинку культури с.Піщанка відбулася звітно-виборча конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників Новомосковського району Дніпропетровської області, на якій було заслухано звітну доповідь голови районної Асоціації фермерів Суліми Олександра Івановича про проведену за рік роботу, почуто виступи та оцінку цієї діяльності самими фермерами, їх пропозиції та побажання по розбудові організації. 

Одноголосно прийняте рішення вважати роботу Асоціації задовільною, та переобрано діючого голову, кандидатуру якого підтримано одноголосно.

Також під час конференції піднімалися дуже важливі питання щодо діяльності фермерів та гостро звучали питання земельного характеру і проблеми рейдерства, та окремо були розглянуті останні законодавчі ініціативи влади.

Вітаємо із переобранням Суліму Олександра Івановича і бажаємо невичерпної енергії та нових досягнень! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і перемоги.