ВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ ФЕРМЕРА!

Шановні фермери славетної Січеславщини, друзі, однодумці!

У непростий час суперечливих непорозумінь, особистих амбіцій і політичних закулісних інтриг ми живемо і працюємо. Навіть наше професійне свято – День фермера України наші можновладці не удостоїли честі й поваги за сім місяців зробити офіційним і узаконеним. Зайняті чи ігнорують? Та, попри все, ми на повний голос заявляємо, що українські фермери – це потужна армія людей, що працюють на землі, дбають про соціальну сферу наших сіл, бо часто-густо, саме фермер стає для людей єдиною владою і розрадою у складних життєвих ситуаціях, коли влада практично самоусунулась від виконання своїх забов’язань.

Саме фермери потужною протесаною хвилею, що прокотилася по містах і піною гніву окропила київські погорби, виступили проти продажу української землі – єдиного, що залишилося нерозпроданим в Україні. Фермери – саме та потужна сила, що заважає владі грабувати і знімати останню свитину з нашого селянства. Бути фермером сьогодні авторитетно й престижно. І почесно. Є така професія – землю плекати.

Вітаю всю фермерську спільноту області з нашим професійним святом – Днем фермера! Зичу всім вам великих і малих перемог – на власних полях у кілька сотень гектарів до кількох тисяч. Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї – достатком і благополуччям. Гордо несіть по життю звання Українського Фермера! І пам’ятайте, сьогодні ми пишемо історію України – держави. Якою вона буде для наступних поколінь, які закони приймати, на користь нас, фермерів, чи корумпованих олігархів, залежить від нас з вами! Борімося – поборемо, всю ту нечисть, яка заважає нам робити одвічну нашу хліборобську справу – плекати землю.

Анатолій Гайворонський, голова Асоціації фермерів
та приватних землевласників Дніпропетровської області.